"Upitan je cijenjeni šejh Alij At-Tantavi, rahimehullah, za najlepšu mudrost koju je ikada pročitao u svom životu, pa je rekao: "Čitao sam 70 godina i nisam naišao na ljepšu mudrost od mudrosti što je prenio Ibnu Dževzij, rahimehullah, kada je rekao: "Umor (zbog) dobrog djela ode, a ostane njegova nagrada, a užitak lošeg djela prođe, a ostane njegova kazna!!!""

Categories:   Nekategorisano